Sunday Aug 01

Läänemaa adventure orientation

Estonia
Where Haapsalu Spordikeskus Lihula maantee 10 Haapsalu 90507 Lääne maakond Eesti Haapsalu ,
Estonia
When Event Start
01.08.2021

Seiklusorienteerumise eesmärk on tunda rõõmu vabas õhus liikumisest. Saad valida endale sobiva raja (võid läbida ka kõik rajad), tempo, sõbrad ja liikumisvahendi (jalgratas jms). Läänemaal kasutame sel aastal 7-10 rada.
Rajale saad kaasa võtta kaardid koos küsimustega. Vastused küsimustele leiad üldjuhul kohapeal orienteerumisraja punktis. Punkte ei ole kohustuslik läbida numbrite järjekorras, vali ise, millisest punktist alustad, kui palju punkte läbid ja millises lõpetad. Samuti võid jagada raja oma võimete kohaselt “tükkideks” ja võtta punktid paari päeva jooksul. Kaardid saad võtta kindlatest kohtadest alates 1. augustist. Samuti on võimalus need ise välja printida.
Rohkem teavet saab olema leitav www.laanesport.ee ja FB Läänemaa seiklusorienteerumine 2021.
Täidetud (ka osaliselt) küsimuste-vastuste lehed tagasta loosis osalemiseks ükskõik millisesse tagastuspunkti hiljemalt 30. septembril kella 16ks (või vastavalt veebilehel kirjeldatud kellaaegadel). Auhinnad kõikide osalejate vahel loositakse 5. oktoobril. Huvitavamatele ja seikluslikumatele fotodele/videolõikudele eriauhinnad!
Meie eesmärk on liikumise abil tutvustada ja meenutada elanikele tema kodukoha väärtusi.
Lisainfo ja küsimused: Ülle Lass, 5171746, spordiliit@laanesport.ee

<!--[if gte mso 9]><xml> </xml><xml> Normal 0 21 false false false ET X-NONE X-NONE </xml><xml> -->